₺ 35.440
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 36.854 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Le Locle ismi, başarının güvenilir bir unsuru gibi görünüyor. Tissot'nun İsviçre Jura Dağları'ndaki evi ve mirasının yanı sıra, son derece popüler bir otomatik saat ailesinin de adı. Modeller, klasik şıklığın resmini tamamlayan Roma rakamları ve geleneksel Le Locle imzası gibi detaylarla olağanüstü bir zarafet sergiliyor.
Ürün Bilgileri
| SKU | T0064071603300 |
| Koleksiyon | Classic Traditional |
| Ağırlık | 67,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 39,30 mm |
| Kasa Genişliği | 39,30 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,75 mm |
| Boynuz Genişliği | 19 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kasa Arka Kapak | Şeffaf |
| Cam | Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 3 ATM (30 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Otomatik |
| Enerji | Otomatik |
| Güç Rezervi | 80 Saat |
| Özellik | Nivachron™ Balans Yayı |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Saniye, Tarih |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25,6 mm |
Kadran
| Renk | Gümüş |
| İndeks | Roma Rakamları |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T600013405 |
| XL Kayış Referansı | T610014582 |
| Kayış Uzunluğu (6h) | 115 mm |
| Kayış Uzunluğu (12h) | 75 mm |
| Kayış Yapısı | Timsah Stili Taneli Dana Derisi |
| İç Yüz | Sentetik |
| Renk | Siyah |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka / Hızlı Değiştirilebilir |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!