Tissot T116.417.11.042.00 Chrono L Erkek Kol Saati
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
Kategori
Stok Kodu
T116.417.11.042.00
Stok Durumu
Stokta var
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Ürün Bilgileri
SKUT1164171104200
KoleksiyonSport
Ağırlık170 gr
Garanti2 Yıl
Üretim Yeriİsviçre
Kasa & Cam
Kasa Çapı42 mm
Kasa Kalınlığı10.97 mm
Boynuz Genişliği22 mm
Kasa ŞekliYuvarlak
Kasa Malzemesi316L Paslanmaz Çelik
CamAntirefle Safir Kristal
Su Geçirmezlik10 ATM (100 Metre)
Makine (Mekanizma)
Mekanizmaİsviçre Quartz
EnerjiQuartz (EOL)
Kalibre13 1/4'''
Kalibre Çapı29.8 mm