₺ 23.630
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 24.573 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Ürün Bilgileri
| SKU | T1164171104200 |
| Koleksiyon | Sport |
| Ağırlık | 170 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10.97 mm |
| Boynuz Genişliği | 22 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Cam | Antirefle Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Quartz |
| Enerji | Quartz (EOL) |
| Kalibre | 13 1/4''' |
| Kalibre Çapı | 29.8 mm |
| Pil | Renata 394 |
| Fonksiyonlar | EOL (Pil Ömrü Göstergesi), 30 Dakikalık Sayaç, 1/10 Saniye Sayacı, Merkezi 60 Saniyelik Kronograf, ADD ve SPLIT Fonksiyonları |
Kadran
| Renk | Mavi |
| İndeks | Arap Rakamları |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605052174 |
| Renk | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613052175 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!