Tissot T116.417.11.092.00 Chrono L Erkek Kol Saati
Açıklama
Tissot Chrono XL, 42 mm boyutuyla Tissot XL ailesine katılıyor! Chrono XL'den ilham alan bu yeni saat, İsviçre teknolojisi ve modern stile sahip sportif ve zarif bir kronograf arayanlara mükemmel bir seçimdir. G10.212 krono quartz mekanizması, hassasiyet ve sağlamlık sağlar. Ayrıca saat, 10 bar (100 metre/330 fit) basınca kadar su geçirmezdir ve iğne şeklindeki ibrelerde Super-LumiNova® kaplama sayesinde düşük ışık koşullarında da görünürlük sunar. Kayışlar ve bilezikler, Tissot'nun kullanımı kolay hızlı kayış değiştirme sistemi ile değiştirilebilir; böylece sahibi, uyumlu çok çeşitli Tissot kayışları arasından seçim yapma ve saatini stiline göre kişiselleştirme olanağına sahip olur. Yeşil kadranı ve çok şık paslanmaz çelik bileziği ile bu 42 mm kronograf saati keşfedin.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1164171109200 |
| Koleksiyon | Sport |
| Ağırlık | 170,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 42,00 mm |
| Kasa Genişliği | 42,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,97 mm |
| Boynuz Genişliği | 22.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 10 bar su basıncına kadar dayanıklılık (100 m / 330 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kristal | Antirefle çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
Makine
| Enerji | Quartz EOL |
| Saat Mekanizması | İsviçre quartz |
| Pil | Pil tipi Renata 394 |
| Fonksiyonlar | EOL (pil ömrü göstergesi), 30 dakikalık ve saniyenin 1/10'luk sayaçlar, Merkezi 60 saniyelik kronograf ibresi, EKLE ve BÖL işlevleri |
| Kadran | SDsnSLG (Saat Dakika küçük saniye Tarih) |
| Kalibre | 13 1/4''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 29,8 |
Kadran
| Kadran Rengi | Yeşil |
| İndeksler | Rakamlar |
| İbrelerde Parlak Malzeme | Super-LumiNova ® |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605052174 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli kelebek toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Toka Seçeneği | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613052175 |