₺ 23.630
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 24.573 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot Chrono XL, Tissot koleksiyonundaki en büyük kronograflardan (45 mm) biridir. Tissot Chrono XL, rakipsiz bir fiyata İsviçre teknolojisi ile sportif ve zarif bir kronograf arayanlar için harika bir saattir.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1166171105701 |
| Koleksiyon | Sport |
| Ağırlık | 175,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 45,00 mm |
| Kasa Genişliği | 45,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,02 mm |
| Boynuz Genişliği | 22.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 10 bar su basıncına kadar dayanıklılık (100 m / 330 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kristal | Çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
Makine
| Enerji | Quartz EOL |
| Saat Mekanizması | İsviçre quartz |
| Pil | Renata 394 |
| Fonksiyonlar | EOL (pil ömrü göstergesi), 30 dakikalık ve saniyenin 1/10'luk sayaçlar, Merkezi 60 saniyelik kronograf ibresi, EKLE ve BÖL işlevleri |
| Kadran | SDsnSLG (Saat Dakika küçük saniye Tarih) |
| Kalibre | 13 1/4''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 29,8 |
Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
| İndeksler | Rakamlar |
| İbrelerde Parlak Malzeme | Super-LumiNova ® |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605041657 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli katlanır toka |
| Bakla Referansı | T613041806 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!