₺ 23.630
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 24.573 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot Chrono XL, 45 mm’lik büyük kasa tasarımıyla güçlü ve dikkat çekici bir duruş sunar. Kronograf fonksiyonu ile sportif karakterini öne çıkarırken, şehirli ve dinamik yaşam tarzına uyum sağlar. Farklı kayış seçenekleri sayesinde hem klasik hem de modern stillere hitap eden çok yönlü bir modeldir.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1166171109200 |
| Koleksiyon | Sport |
| Ağırlık | 175 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Çapı | 45 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,02 mm |
| Boynuz Genişliği | 22 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
| Cam | Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Quartz EOL |
| Enerji | Quartz |
| Pil | Renata 394 |
| Fonksiyonlar | Kronograf (EOL, 30 dk sayaç, 1/10 saniye sayaç, merkezi kronograf ibresi, ADD & SPLIT) |
| Kalibre | 13 1/4''' |
| Kalibre Çapı | 29,8 mm |
Kadran
| Renk | Yeşil |
| İndeks | Rakamlar |
| İbreler | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605041657 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli Katlanır Toka |
| Bakla Referansı | T613041806 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!