₺ 23.960
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 24.916 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Kristal berraklığındaki sularda, güneş ışınlarının yüzeyden kırıldığını görebilirsiniz. Zihninizde sadece sakinlik var. Bileğinizde Seastar 1000, bu sualtı dünyasına açılan kapı. Şık, iddialı ve çok yönlü. İster siyah, ister mavi veya beyaz lake kadranı seçin, paslanmaz çelik kasa ve bilezik, mineral camlı tek yönlü döner bezel, vidalı kurma kolu ve 30 bara (300m / 1000ft) kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. İsterseniz bileziği turuncu, beyaz, açık mavi veya siyah silikon kayışla hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bakış açınızı değiştirin ve başka bir dünyaya adım atın.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1202101104100 |
| Koleksiyon | Sport |
| Ağırlık | 114,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 36,00 mm |
| Kasa Genişliği | 36,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 9,67 mm |
| Boynuz Genişliği | 18.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 30 bar su basıncına kadar dayanıklılık (300 m / 1000 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kasa Seçenekleri | Mineral bezel, Saat aksi yönüne döner bezel, Vidalı kurma kolu ve kasa arka kapağı |
| Kristal | Çift taraflı antirefle çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
Makine
| Enerji | Quartz |
| Saat Mekanizması | İsviçre quartz |
| Pil | Renata 371 |
| Kadran | SDSLG (Saat Dakika Saniye Tarih) |
| Kalibre | 10 1/2''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 23.30 |
Kadran
| Kadran Rengi | Mavi |
| İndeksler | İndeksler |
| İbrelerde Parlak Malzeme | Super-LumiNova ® |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605047356 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Güvenlikli ve düğmeli katlanır toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Toka Seçeneği | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613047403 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!