₺ 46.930
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 48.803 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot PRC 100, 2000’lerin ortalarında tanıtılan güçlü tasarım dilini modern teknoloji ile yeniden yorumlayan ikonik bir modeldir. On ikigen bezel yapısı ve keskin hatları ile kendine özgü bir karakter sunar.
Lightmaster Solar Quartz mekanizması sayesinde güneş ve yapay ışıktan enerji toplayarak sürekli çalışma sağlar. Bu yenilikçi yapı, batarya değişimine ihtiyaç duymadan yüksek verimlilik ve sürdürülebilir kullanım sunar.
39 mm paslanmaz çelik kasa ve safir kristal cam ile dayanıklılık artırılırken, EOE (Enerji Sonu) göstergesi ile performans takibi kolaylaştırılmıştır. 20 mm kayış uyumluluğu sayesinde farklı tarzlara kolayca adapte edilebilir.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1514221103100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 128 gr |
| Garanti | 3 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Çapı | 39 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Kalınlığı | 9.22 mm |
| Boynuz Genişliği | 20 mm |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Cam | Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Solar Quartz (Lightmaster) |
| Enerji | Güneş Enerjili Quartz |
| Pil | Panasonic CTL920F |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25.6 mm |
Kadran
| Renk | Gümüş |
| İndeks | Çubuk İndeks |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605050273 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613050720 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!