₺ 34.460
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 3.666 den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
T120.417.11.041.01
Stok Durumu
Stokta var
Açıklama
Tissot Seastar 1000, stil ve performansı bir arada sunan güçlü bir dalgıç saati olarak tasarlanmıştır. Profesyonel su altı kullanımına uygun yapısı, sportif karakteri ve İsviçre saatçiliği kalitesiyle birleşir.
300 metreye (30 bar) kadar su geçirmezlik sunan bu model, hem su sporları hem de günlük kullanım için ideal bir dayanıklılığa sahiptir. Güçlü tasarımı, fonksiyonel detayları ve kronograf özellikleriyle teknik bir karakter taşır.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1204171104101 |
| Koleksiyon | Sport |
| Ağırlık | 180 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 45.5 mm |
| Kasa Genişliği | 45.5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12.82 mm |
| Boynuz Genişliği | 22 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Bezel | Tek Yöne Döner Alüminyum Bezel |
| Kurma Kolu | Vidalı |
| Cam | Çift Taraflı Antirefle Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 30 ATM (300 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Quartz Kronograf |
| Enerji | Quartz EOL |
| Pil | Renata 394 |
| Fonksiyonlar | Kronograf, EOL, 30 dakikalık sayaç, 1/10 saniye sayaç |
| Kalibre | 13 1/4''' |
| Kalibre Çapı | 29.8 mm |
Kadran
| Renk | Mavi Degrade |
| İndeks | Çubuk İndeks |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605046894 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Güvenlik ve Dalgıç Uzatmalı Katlanır Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613046895 |