Açıklama
Tissot'un ana koleksiyonlarından birinin bu güncellenmiş modeli, şimdi Powermatic 80'in merkezinde yer aldığı 40 mm'lik bir kasa seçeneği sunuyor. Bu yeni model için kasa, kasa kenarları boyunca bir çentik eklenerek ince bir dönüşüm geçirdi ve daha kompakt ve sofistike bir görünüm elde edildi. Sportif ama iddialı bir aksesuar arayanlar için mükemmel bir seçim olan bu saatler, 1000 feet'e (300 metre) kadar suya dayanıklılık ve Super-LumiNova® kaplamalı ibreler ve saat imleri sayesinde loş koşullarda daha iyi görünürlük sunuyor. Bu modelde, kadran renkleri ve paslanmaz çelikten iki renkli kombinasyonlara kadar değişen, benzersiz maviden siyaha geçişler ve özel siyah PVD kaplamalı seçenekler de dahil olmak üzere beş farklı model bulunmaktadır. Her bir seçenek, koleksiyonun kendine özgü sportif ve cesur çekiciliğini korurken benzersiz bir estetik sunuyor.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1208071109100 |
| Koleksiyon | Sport |
| Ağırlık | 148,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 40,00 mm |
| Kasa Genişliği | 40,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,48 mm |
| Boynuz Genişliği | 20.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 30 bar su basıncına kadar dayanıklılık (300 m / 100 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kasa Seçenekleri | Mineral bezel, Saat aksi yönüne döner bezel, Vidalı kurma kolu ve kasa arka kapağı, Şeffaf arka kapak |
| Kasa Üzerinde Işıklı Malzeme | Super-LumiNova ® |
| Kristal | Antirefle çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
Makine
| Enerji | Otomatik |
| Saat Mekanizması | İsviçre otomatik |
| Güç Rezervi | 80 saatlik güç rezervi |
| Fonksiyonlar | Patentli Nivachron denge yayı |
| Kadran | SDSLG (Saat Dakika Saniye Tarih) |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 25,6 |
Kadran
| Kadran Rengi | Turkuaz-siyah degrade |
| İndeksler | İndeksler |
| Işıklı Malzeme | Super-LumiNova ® |
| İbrelerde Parlak Malzeme | Super-LumiNova ® |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605049459 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli katlanır toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Toka Seçeneği | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613049476 |