₺ 48.900
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 50.851 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot Gentleman, hem günlük kullanımda hem de resmi ortamlarda uyum sağlayabilen çok amaçlı bir saattir. Ergonomik yapısı ve zarif tasarımı sayesinde her stile kolayca adapte olur. Modern ve aktif yaşam tarzına uygun olarak tasarlanan bu model, her gün ve her ortam için ideal bir eşlikçidir.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1274071105100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 164 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,50 mm |
| Boynuz Genişliği | 21 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kasa Arka Kapak | Şeffaf |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
| Cam | Antirefle Kubbeli Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Otomatik |
| Enerji | Otomatik |
| Güç Rezervi | 80 Saat |
| Fonksiyonlar | Patentli Silikon Denge Yayı |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25,6 mm |
Kadran
| Renk | Siyah |
| İndeks | İndeksler |
| İbreler | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605044607 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Bakla Referansı | T613044701 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!