₺ 41.350
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 43.000 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Otantik 70’ler hissine sahip ince ve pürüzsüz tasarımıyla PRX Powermatic 80, zamansız bir İsviçre saatidir. 1978’den ilham alan tasarım, modern mühendislik ile birleşerek hem estetik hem de teknik açıdan güçlü bir yapı sunar.
Otomatik Powermatic 80 mekanizması, Nivachron™ balans yayı ile yüksek hassasiyet ve güvenilirlik sağlar. 80 saatlik güç rezervi sayesinde yoğun kullanım temposuna kolaylıkla uyum sağlar.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1374071105100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 138 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 39.5 mm |
| Kasa Genişliği | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10.93 mm |
| Boynuz Genişliği | 12 mm |
| Kasa Şekli | Dikdörtgen (Fıçı Form) |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kasa Arka Kapak | Şeffaf |
| Cam | Antirefle Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Otomatik Powermatic 80 |
| Enerji | Otomatik |
| Güç Rezervi | 80 Saat |
| Özellik | Nivachron™ balans yayı |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25.6 mm |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Saniye, Tarih |
Kadran
| Renk | Siyah |
| İndeks | Çubuk İndeks |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605046447 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613046518 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!