₺ 41.350
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 43.000 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot PRX 40 205 Quartz, 1970’lerin ikonik tasarımını modern İsviçre saatçiliği ile yeniden yorumlayan zamansız bir modeldir. Entegre kasa ve bilezik yapısı, güçlü ve karakteristik bir duruş sunar.
40 mm kasa çapına sahip bu model, fıçı formundaki tasarımı ve ince bezel yapısıyla dengeli bir görünüm sağlar. Yeşil kadranı, klasik PRX çizgisine modern ve dikkat çekici bir karakter kazandırır.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1374101109100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 130 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 39.5 mm |
| Kasa Genişliği | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10.4 mm |
| Boynuz Genişliği | 12 mm |
| Kasa Şekli | Dikdörtgen (Fıçı Form) |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Cam | Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Quartz |
| Enerji | Quartz EOL |
| Pil | Renata 371 |
| Fonksiyonlar | EOL (Pil Ömrü Göstergesi) |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25.6 mm |
Kadran
| Renk | Yeşil |
| İndeks | Çubuk İndeks |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605046447 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613046518 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!