₺ 48.570
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 50.508 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Ürün Bilgileri
| SKU | T1378074406100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 84 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 37.5 mm |
| Kasa Genişliği | 38 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10.98 mm |
| Boynuz Genişliği | 11 mm |
| Kasa Şekli | Dikdörtgen (Fıçı Form) |
| Kasa Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Arka Kapak | Şeffaf |
| Cam | Antirefle Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Otomatik |
| Enerji | Otomatik |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25.6 mm |
| Güç Rezervi | 80 Saat |
| Özellik | Nivachron™ balans yayı |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Saniye, Tarih |
Kadran
| Renk | Antrasit |
| İndeks | Çubuk İndeks |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605051192 |
| Renk | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613051193 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!