₺ 48.570
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 50.508 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Gözlerinizi kapatın, saf bir İsviçre saati düşünün ve Chemin des Tourelles'i göreceksiniz. Adını Tissot'un İsviçre dağlarındaki evine giden caddeden alan bu saat, Tissot'un simgesidir: yuvarlak, klasik, mekanik, eskimeyen. Yeni güncellenen ve geliştirilen bu model, yumuşak güneş ışığı kadranın üzerinde vuracak şekilde hafif kubbeli safir kristal cama ve sade, zarif indekslere sahip.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1394071104800 |
| Koleksiyon | Classic Traditional |
| Ağırlık | 138,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 42,00 mm |
| Kasa Genişliği | 42,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,27 mm |
| Boynuz Genişliği | 22.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 5 bar (50 m / 165 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kasa Seçenekleri | Şeffaf arka kapak |
| Kristal | Antirefle kubbeli çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
Makine
| Enerji | Otomatik |
| Saat Mekanizması | İsviçre otomatik |
| Güç Rezervi | 80 saat |
| Fonksiyonlar | Patentli Nivachron denge yayı |
| Kadran | SDSLG (Saat Dakika Saniye Tarih) |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25,6 mm |
Kadran
| Kadran Rengi | Mavi |
| İndeksler | Roma rakamlar ve indeskler |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605047199 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli kelebek toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Toka Seçeneği | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613047241 |
sdgfsdgsdgsfgsf
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!