₺ 18.380
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 19.113 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Bu göz alıcı parça, zarif ama son derece güzel mini boyutu ve kadınsı yuvarlak kasasıyla zarafetin özünü yansıtıyor. Bu saatler; adlarına yakışır şekilde, tamamen karşı konulmaz bir çekiciliğe sahiptir. Şık ve üst düzey bir görünüm için fasetli safir camı, bordo kadranı ve uyumlu deri kayışı ile bu özel versiyonu keşfedin.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1400093637100 |
| Koleksiyon | Classic Traditional |
| Ağırlık | 13,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 19,50 mm |
| Kasa Genişliği | 19,50 mm |
| Kasa Kalınlığı | 6,30 mm |
| Boynuz Genişliği | 6 mm |
| Su Geçirmezlik | 3 ATM (30 Metre) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | Sarı Altın PVD Kaplamalı 316L Paslanmaz Çelik |
| Cam | Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Quartz |
| Enerji | Quartz |
| Pil | Renata 321 |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika |
| Kalibre | 5 1/2''' x 6 3/4''' |
| Kalibre Çapı | 13 x 15.15 mm |
Kadran
| Renk | Bordo |
| İndeks | İndeks |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T600051846 |
| Kayış Uzunluğu (6h) | 110 mm |
| Kayış Uzunluğu (12h) | 75 mm |
| Kayış Yapısı | Kabartmalı İnek Derisi |
| İç Yüz | Sentetik |
| Renk | Bordo |
| Toka | Standart Toka |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!