Tissot T140.009.36.371.00 Lovely Round Kadın Kol Saati
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
Kategori
Stok Kodu
T140.009.36.371.00
Stok Durumu
Stokta var
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Ürün Bilgileri
SKUT1400093637100
KoleksiyonClassic Traditional
Ağırlık13,00 gr
Garanti2 Yıl
Üretim Yeriİsviçre
Kasa & Cam
Kasa Uzunluğu19,50 mm
Kasa Genişliği19,50 mm
Kasa Kalınlığı6,30 mm
Boynuz Genişliği6 mm
Su Geçirmezlik3 ATM (30 Metre)
Kasa ŞekliYuvarlak
Kasa MalzemesiSarı Altın PVD Kaplamalı 316L Paslanmaz Çelik
CamÇizilmeye Dayanıklı Safir Kristal
Makine (Mekanizma)
Mekanizmaİsviçre Quartz
EnerjiQuartz
PilRenata 321
FonksiyonlarSaat, Dakika
Kalibre5 1/2''' x 6 3/4'''
Kalibre Çapı13 x 15.15 mm
Kadran
RenkBordo
İndeksİndeks
Kayış & Toka
Kayış ReferansıT600051846
Kayış Uzunluğu (6h)110 mm
Kayış Uzunluğu (12h)75 mm