₺ 37.410
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 38.903 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot Lovely, zarif zarafetin ve zamansız tasarımın bir araya geldiği bir saattir.
Tüm Tissot Lovely saatleri, çizilmeye dayanıklı safir kristal cama ve hassas İsviçre yapımı quartz mekanizmaya sahiptir, böylece hem gündüz hem de gece zamanın hızına ayak uydurabilirsiniz. Bu model 316L paslanmaz çelik kasaya sahiptir. 12, 3, 6 ve 9 konumlarındaki saat işaretlerini bir elmas oluşturur.
Saat ayrıca, ışıltılı bir görünüm için 42 ek elmasla süslenmiş bir bezele sahiptir. Sağlam ancak esnek 316L paslanmaz çelik bilezik, Tissot Lovely'i bilekte zarif ve güvenli bir şekilde tutar.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1400096302600 |
| Koleksiyon | Classic Traditional |
| Ağırlık | 38,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 19,50 mm |
| Kasa Genişliği | 19,50 mm |
| Kasa Kalınlığı | 5,00 mm |
| Boynuz Genişliği | 6.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 3 bar su basıncına kadar dayanıklılık (30 m / 100 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | Sarı altın PVD kaplamalı pırlantalı 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kristal | Çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
| Kasa Pırlantaları | 42 adet |
| Karat (Kasa) | 0,13 |
| Berraklık | VS-SI |
| Renk | Top Wesselton |
| Kesim | 8/8 Tek kesim |
Makine
| Enerji | Quartz |
| Saat Mekanizması | İsviçre quartz |
| Pil | Renata 321 |
| Kadran | SD (Saat Dakika) |
| Kalibre | 5 1/2''' x 6 3/4''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 13 x 15.15 |
Kadran
| Kadran Rengi | Şampanya rengi |
| İndeksler | Pırlantalar |
| Kadran Pırlantaları | 4 adet |
| Karat | 0,01 |
| Berraklık | VS-SI |
| Renk | Top Wesselton |
| Kesim | 8/8 Tek kesim |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605049749 |
| Kaplama | PVD |
| Kayış Rengi | Sarı Altın 1N14 |
| Toka | Düğmeli kelebek toka |
| Bakla Referansı | T613049826 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!