₺ 17.070
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 17.751 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot Everytime, her durum için mükemmel bir aksesuardır. Hem zarif hem de rafine, klasik ve zamansız kadran tasarımı, onu son derece modern bir saat haline getirir. Minimalist yapısı sayesinde uyumlu kayışı seçerken hayal gücünüzü özgür bırakabilirsiniz.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1432101104100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 83,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 34,00 mm |
| Kasa Genişliği | 34,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 6,92 mm |
| Boynuz Genişliği | 16.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 5 bar su basıncına kadar dayanıklılık (50 m / 165 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Materyali | 316L paslanmaz çelik |
| Crystal | Safir cam |
Makine
| Saat Mekanizması | Quartz |
| Movement | Quartz 3 ibreli |
| Pil | Pil Tipi Renata 371 |
| Fonksiyonlar | Tarih |
| Kalibre | 10 1/2''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 23.3 |
Kadran
| Kadran Rengi | Mavi |
| İndeksler | İndeks |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605048785 |
| Kayış Tipi | Paslanmaz çelik |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli kelebek toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bracelet Option | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613048792;T613048793 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!