₺ 17.400
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 18.094 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Ürün Bilgileri
| SKU | T1504101109100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 122,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 40,00 mm |
| Kasa Genişliği | 40,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,25 mm |
| Boynuz Genişliği | 20.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 10 bar su basıncına kadar dayanıklılık (100 m / 330 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kristal | Çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
Makine
| Enerji | Quartz EOL |
| Saat Mekanizması | İsviçre quartz |
| Pil | Renata 371 |
| Fonksiyonlar | EOL (pil ömrü göstergesi) |
| Kadran | SDSLG (Saat Dakika Saniye Tarih) |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 25,6 |
Kadran
| Kadran Rengi | Yeşil |
| İndeksler | İndeksler |
| İbrelerde Parlak Malzeme | Super-LumiNova ® |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605049118 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli kelebek toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Toka Seçeneği | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613049257 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!