₺ 21.660
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 22.524 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
PR100 koleksiyonu çeşitli renklerde klasik quartz kronograflar sunar. Bu sportif ama şık saatler, daha parlak bir görünüm için bilezik üzerinde parlatılmış bir orta sıra, tarih penceresinde beyaz bir disk ve standart bir saniye ibresi içerir. G10.212 krono quartz mekanizması, 10 bara (100 metre/330 fit) kadar suya dayanıklılıkla tamamlanan hassasiyet ve sağlamlık sağlar ve iğne şeklindeki ibrelerdeki Super-LumiNova® kaplama ile düşük ışık koşullarında görünürlük garanti edilir.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1504171135100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 135,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 40,00 mm |
| Kasa Genişliği | 40,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,26 mm |
| Boynuz Genişliği | 20.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 10 bar su basıncına kadar dayanıklılık (100 m / 330 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Materyali | 316L paslanmaz çelik |
| Bezel Material | Paslanmaz çelik |
| Crystal | Safir cam |
Makine
| Saat Mekanizması | Quartz |
| Movement | Quartz Kronograf |
| Pil | Pil tipi Renata 394 |
| Fonksiyonlar | Tarih |
| Kalibre | 13 1/4''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 29,8 |
Kadran
| Kadran Rengi | Buz mavisi |
| İndeksler | İndeks |
| İbrelerde Parlak Malzeme | Superluminova |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605049797 |
| Kayış Tipi | Paslanmaz çelik |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli kelebek toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bracelet Option | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613049839;T613049840 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!