₺ 27.570
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 28.670 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Tissot PRC 100, 2000’lerin ortasında tanıtılan ikonik tasarımını modern teknolojiyle yeniden yorumlayarak geri dönüyor. Güçlü ve karakteristik on ikigen bezel tasarımı, modele kendine özgü bir duruş kazandırır.
Yeni nesil Lightmaster Solar Quartz mekanizması, güneş ve yapay ışıktan enerji toplayarak sürekli çalışma sağlar. Bu yapı, batarya değişimine olan ihtiyacı azaltırken yüksek verimlilik sunar.
39 mm paslanmaz çelik kasa ve safir kristal cam ile güçlendirilmiş tasarım, hem dayanıklılık hem de günlük kullanımda şık bir görünüm sağlar. EOE (Enerji Sonu) göstergesi ile performans takibi kolaylaştırılmıştır.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1514221104100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 128 gr |
| Garanti | 3 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Çapı | 39 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Kalınlığı | 9.22 mm |
| Boynuz Genişliği | 20 mm |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Cam | Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Solar Quartz (Lightmaster) |
| Enerji | Güneş Enerjili Quartz |
| Pil | Panasonic CTL920F |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25.6 mm |
Kadran
| Renk | Mavi |
| İndeks | Çubuk İndeks |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605050273 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613050720 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!