₺ 55.790
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 58.016 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Ürün Bilgileri
| SKU | T1564081109300 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 133 gr |
| Garanti | 3 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Çapı | 39 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10.98 mm |
| Boynuz Genişliği | 20 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kasa Arka Kapak | Şeffaf |
| Cam | Çift Taraflı Antirefle Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Otomatik |
| Enerji | Otomatik |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25.6 mm |
| Güç Rezervi | 80 Saat |
| Özellik | Nivachron™ balans yayı |
| Kronometre Sertifikası (COSC) | Var |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Saniye, Tarih |
Kadran
| Renk | Yeşil |
| İndeks | Roma Rakamları |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605050906 |
| Renk | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613051162 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!