₺ 22.320
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 23.211 den başlayan taksitlerle!
Saat 16:00’a kadar ki tüm siparişler aynı gün kargoda!
Açıklama
Bu saat, gerçekten özel anlar için stilinizi yükseltmek üzere üretilmiştir. Gün ışığı yansımalarına sahip geleneksel guilloché kadran, ışığı güzel bir şekilde yansıtarak derinlik ve zarafet katar. Yivli bezel, geleneksel saat işçiliğini temsil eden sofistike bir dekorasyon sunar. Kolay değiştirilebilir sisteme sahip bilezik, görünümünüzü hızlı bir şekilde değiştirmenize olanak tanıyarak maksimum çok yönlülük sunar.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1564102203100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 120,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 40,00 mm |
| Kasa Genişliği | 40,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,25 mm |
| Boynuz Genişliği | 20.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 10 bar su basıncına kadar dayanıklılık (100 m / 330 ft) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Materyali | 316L paslanmaz çelik ve PVD kaplama |
| Bezel Material | Paslanmaz çelik |
| Crystal | Camın alt tarafı antirefle kaplamalı safir cam |
Makine
| Saat Mekanizması | Quartz |
| Movement | Quartz 3 ibreli |
| Pil | Pil Tipi Renata 371 |
| Fonksiyonlar | Tarih |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 25,6 |
Kadran
| Kadran Rengi | Gümüş |
| İndeksler | İndeks |
| İbrelerde Parlak Malzeme | Superluminova |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605050366 |
| Kayış Tipi | Paslanmaz çelik |
| Bilezik Kaplaması | PVD |
| Kayış Rengi | Gri ve Altın |
| Toka | Düğmeli kelebek toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bracelet Option | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613051040;T613051045 |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!