Yeni
₺ 47.250
Online'a özel fırsat
(0) Yorum
₺ 5.027 den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
T157.407.11.051.00
Stok Durumu
Stokta var
Açıklama
Visodate, yeni 39 mm'lik versiyonuyla geri dönüyor. Saat, mirasının zarif bir devamı olarak yeniden karşımıza çıkıyor; nesiller boyu kimliğini şekillendiren aynı özgün karakterle günlük anlara eşlik etmek üzere tasarlanmış, dürüst ve güvenilir bir saat. Şeffaf arka kapağı, 80 saate kadar güç rezervi sunan Powermatic 80 mekanizmasının zarif yapısını gözler önüne seriyor. Super-LumiNova kaplamalı Dauphine ibreler, düşük ışık koşullarında bile net okunabilirlik sağlar. Keskin ve modern bir hava katan hızlı açılan paslanmaz çelik bilezik ile tamamlanmıştır.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1574071105100 |
| Koleksiyon | Classic Traditional |
| Ağırlık | 120,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 39,00 mm |
| Kasa Genişliği | 39,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,45 mm |
| Boynuz Genişliği | 20 mm |
| Su Geçirmezlik | 5 ATM (50 Metre) |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kasa Arka Kapak | Şeffaf |
| Cam | Antirefle kaplamalı kubbeli safir kristal |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Otomatik |
| Enerji | Otomatik |
| Güç Rezervi | 80 Saat |
| Özellik | Patentli Nivachron™ Balans Yayı |
| Fonksiyonlar | Saat, Dakika, Saniye, Tarih |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25,6 mm |
Kadran
| Renk | Siyah |
| İndeks | İndeks |
| İbre Özelliği | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605051835 |
| Renk | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613051836 |