Açıklama
SRV saat, 1920'lerde gelişen ve geometrik şekiller ile soyut desenlerle karakterize edilen, mimari, iç tasarım, moda ve grafik sanatlarında baskın bir stil haline gelen Art Deco'dan ilham almıştır. SRV doğrudan 1975 tarihli bir modelden esinlenmiş olsa da, bu tasarımın kendisi de Tissot'nun 1920'lerdeki önceki tasarımlarının yeniden yorumlanmasıydı.
SRV, dikdörtgen silüete sahip fasetli safir cam için mükemmel bir isim olan Sapphire Rectangle V'nin kısaltmasıdır ve 5 bar su geçirmezlik özelliği, Roma rakamı 5 ile sembolize edilmiştir. Quartz mekanizması güvenilir hassasiyet sağlarken, pil ömrü göstergesi (EOL) pil değiştirme zamanının geldiğini size bildirir. Sedef kadranlı bu dikdörtgen saat, görünümünüzü yükseltecek ve size güven ve konfor sunacaktır.
Metal bileklik rahat, sağlam, temizlemesi kolay ve uzun ömürlüdür.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1601102111300 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 74,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 30,00 mm |
| Kasa Genişliği | 21,80 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,25 mm |
| Boynuz Genişliği | 12.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 5 bar su basıncına kadar dayanıklılık (50 m / 165 ft) |
| Kasa Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Karanfil altın PVD kaplamalı 316L paslanmaz çelik kasa |
| Kristal | Çizilmeye dayanıklı safir kristal cam |
Makine
| Enerji | Quartz |
| Saat Mekanizması | İsviçre quartz |
| Pil | Pil tipi Renata 394 |
| Kadran | SDSL (Saat dakika saniye) |
| Kalibre | 6 3/4''' x 8''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 15.30 x 17.80 |
Kadran
| Kadran Rengi | Beyaz sedef |
| İndeksler | Roma rakamları |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T605051128 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli kelebek toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Toka Seçeneği | Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bakla Referansı | T613051130 |