Açıklama
SRV saat, 1920'lerde geliştirilen Art Deco döneminden ilham alıyor. Geometrik şekiller ve soyut desenlerle karakterize edilen bu dönem; mimari, iç mekan tasarımı, moda ve grafik sanatlarında baskın bir stil haline geldi. SRV, doğrudan 1975 tarihli bir modelden ilham alsa da, bu tasarımın kendisi Tissot'nun 1920'lerdeki tasarımlarının yeniden yorumlanmasıydı.
SRV'nin quartz mekanizması, kararlı bir şekilde ilerlemenizi sağlayan bir hassasiyet sunar ve EOL (pil ömrü) göstergesiyle SRV bir sonraki hamlesini önceden tahmin eder, böylece her zaman hazırlıklı olur. SRV, bir isimden çok daha fazlasını temsil ediyor: Dikdörtgen silüete sahip fasetli safir cam ve 5 rakamıyla sembolize edilen 5 bar su geçirmezlik özelliğine gönderme yapan "V" harfi.
Deri kayış, zaman içindeki evrimiyle öne çıkıyor. Kullanıcının bileğine uyum sağlayarak konfor ve benzersiz bir uyum sunuyor.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1601103612600 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 25,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl Garantili |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 30,00 mm |
| Kasa Genişliği | 21,80 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,25 mm |
| Boynuz Genişliği | 12.00 mm |
| Su Basıncına Dayanıklılık | 5 bar su basıncına kadar dayanıklılık (50 m / 165 ft) |
| Kasa Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Materyali | 316L paslanmaz çelik ve PVD kaplama |
| Bezel Material | Acier Plaqué |
| Crystal | Safir cam |
Makine
| Saat Mekanizması | Quartz |
| Movement | Quartz 2 ibreli |
| Pil | Pil tipi Renata 364 |
| Kalibre | 6 3/4''' x 8''' |
| Kalibre Çapı (mm) | 15.30 x 17.80 |
Kadran
| Kadran Rengi | Siyah sedef |
| İndeksler | Değerli Taş |
| Gemstone Type | Pırlantalar |
| Kadran Pırlantaları | 4,00 |
| Carat | 0,00 |
| Berraklık | 04 |
| Renk | Top Wesselton |
| Kesim | 8/8 Tek kesim |
Kayış
| Kayış/Zincir Referansı | T600051143 |
| Kayış Uzunluğu 6h (mm) | 110,00 |
| Kayış Uzunluğu 12h (mm) | 70,00 |
| Kayış Tipi | Deri |
| Kayış Detayları | Deri |
| Kayış Yapısı | Timsah stili taneli dana derisi |
| Kayış İç Yüzü | Sentetik |
| Kayış Rengi | Siyah |
| Toka | Standart toka, Hızlı değiştirilebilen bilezik |
| Bracelet Option | Hızlı değiştirilebilen bilezik |