Açıklama
Tissot Gentleman, 38 mm’lik yeni boyutuyla geri dönüyor. Tissot Gentleman, her koşulda hem ergonomik hem de zarif olan çok yönlü bir saattir. Geleneksel kıyafet kurallarının geçerli olduğu iş ortamlarında olduğu kadar, boş zaman etkinliklerine kolayca uyum sağladığı hafta sonlarında da aynı derecede uygundur. Modern ve aktif bir erkeğin hayatının bir parçası olan Tissot Gentleman, her gün, her durum ve her stil için mükemmel bir arkadaş olur. Otomatik kurmalı Powermatic 80 mekanizması, yenilikçi Nivachron zemberek sayesinde güvenilirlik ve hassasiyet sunar. Gümüş kadranı ve Tissot'nun kullanımı kolay hızlı kayış değiştirme sistemi ile değiştirilebilen cilalı paslanmaz çelik bileziği ile bu şık ve zarif otomatik versiyonu keşfedin.
Ürün Bilgileri
| SKU | T1658071103100 |
| Koleksiyon | Classic Contemporary |
| Ağırlık | 135,00 gr |
| Garanti | 2 Yıl |
| Üretim Yeri | İsviçre |
Kasa & Cam
| Kasa Uzunluğu | 38,00 mm |
| Kasa Genişliği | 38,00 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,53 mm |
| Boynuz Genişliği | 18 mm |
| Kasa Şekli | Yuvarlak |
| Kasa Malzemesi | 316L Paslanmaz Çelik |
| Kasa Arka Kapak | Şeffaf |
| Cam | Antirefle Kubbeli Çizilmeye Dayanıklı Safir Kristal |
| Su Geçirmezlik | 10 ATM (100 Metre) |
Makine (Mekanizma)
| Mekanizma | İsviçre Otomatik |
| Enerji | Otomatik |
| Güç Rezervi | 80 Saat |
| Özellik | Nivachron™ Balans Yayı |
| Kalibre | 11 1/2''' |
| Kalibre Çapı | 25,6 mm |
Kadran
| Renk | Gümüş |
| İndeks | Çubuk İndeks |
| Aydınlatma | Super-LumiNova® |
Kayış & Toka
| Kayış Referansı | T605052046 |
| Kayış Rengi | Gri |
| Toka | Düğmeli Kelebek Toka |
| Özellik | Hızlı Değiştirilebilir Bilezik |
| Bakla Referansı | T613052047 |